תקנון

תנאי השימוש באתר havaianas.cashcow.co.il
ברוכים הבאים לאתר havaianas by varden שבכתובת https://havaianas.cashcow.co.il/    (להלן: "האתר"). האתר הנו בבעלות ומנוהל על ידי ורדן דיזיין בע"מ (להלן: "הנהלת האתר"). בהיכנסך לאתר וטרם ביצוע כל עסקת רכישה, הנך מתבקש לקרוא בעיון את תנאי השימוש באתר (להלן: "תנאי השימוש" ו/או "ההסכם") כמפורט להלן.
הנחיות שימוש באתר
1.    הסכמה לתנאי השימוש
1.    בעת ההרשמה - אשר מקנה בין היתר את האפשרות להשתתף בהליך הזמנת המוצרים המוצעים באתר - על המשתמש לסמן את התיבה המתאימה בתחתית המסך ולהקיש על הכפתור "אני מסכים לתנאי השימוש של האתר". תחילת השימוש באתר, בתכניו - לרבות השימוש באתר באמצעות מכשירי קצה שונים וקריאת מידע, הודעות או מודעות המתפרסמות בו, מעידה על הסכמתו של המשתמש ואישורו לאמור בתנאי השימוש, ההתניות וכל יתר ההנחיות שבהסכם זה, וכפי שיתעדכנו על ידי הנהלת האתר מעת לעת, הכול כמפורט בתנאי שימוש אלה, וכפוף ומותנה בכך שהמשתמש יקרא תנאים אלו בעיון ובקפידה בטרם רישום לאתר, ואכן יעמוד בתנאים ובמגבלות המפורטים בהסכם זה ויקיים אותם. 
2.    הסכם זה יהא מחייב ויפעל לטובת הצדדים, נציגיהם, יורשיהם וכל נציג מורשה אחר שלהם.
3.    הסכם זה מהווה את הבסיס המשפטי הבלעדי לכל התדיינות משפטית בנושא השימוש באתר בין המשתמש לבין האתר או מי מטעמו. השימוש באתר מעיד על כך שהמשתמש קרא, הבין והסכים לכל התנאים שלהלן במלואם.
4.    תנאי השימוש באתר מנוסחים לפרקים בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, והם מתייחסים לשני המינים.
2.    אודות האתר 
1.    אתר "ורדן דיזיין" משמש כחנות וירטואלית למכירת כפכפים בעיצוב אישי, מכירת אקססוריז, נעליים טרניניגים ומוצרים נוספים בתחום האופנה. כמו כן ניתן לרכוש ב"ארון הבגדים שלי" בגדי יד שנייה ממיטב המותגים המובילים. האתר בבעלות חברת "ורדן דיזיין  בע"מ" באחריותה ומנוהל על ידה.
2.    הנהלת האתר משקיעה מאמצים רבים על מנת לספק למשתמשי האתר תוכן אמין ומדויק. עם זאת, יודגש כי זמינות המוצרים תלויה בגורמים נוספים ועל כן ייתכנו מקרים בהם, חלק מהמוצרים לא יהיו זמינים לרכישה. בנוסף, על המשתמש לבדוק את מאפייני המוצרים שברצונו לרכוש בטרם יעשה כן, ולבצע את הרכישה רק לאחר שהשתכנע כי המוצר כמות שהוא מתאים לצרכיו. התמונות המופיעות באתר הינן להמחשה בלבד. 
3.    לאחר שהמשתמש נרשם לאתר, פרטיו ישארו חסויים להנהלת האתר בלבד. המשתמש יוכל להזמין מוצרים המתפרסמים באתר לפי תנאי העסקה הנקובים לצד כל מוצר וכן לעקוב דרך החשבון האישי אחר פעילותו. מובהר כי המשתמש יכול לבטל את חשבונו בכל עת. 
3.    שימוש באתר 
1.    המשתמש אינו רוכש זכויות כלשהן באתר ו/או בזכויות היוצרים ו/או בזכויות אחרות הטמונות ו/או קשורות בו, למעט זכות השימוש בו. 
2.    השימוש באתר מורשה לצרכים פרטיים בלבד וחל איסור לעשות שימוש בכל מידע המופיע בו לצרכים מסחריים שלא אושרו מראש ובכתב על ידי הנהלת האתר.
4.    הליך הרכישה 
1.    לאחר מילוי פרטי הלקוח באתר לרבות שם ומשתמש וסיסמא, אמצעי תשלום (שדות החובה יסומנו בכוכבית), ניתן לרכוש מוצרים באתר. יש להקיש על כפתור "הצטרפות" ולהזין שם משתמש וסיסמא. לאחר ההרשמה, מצטרפת הגולשת באופן אוטומטי ל-"מועדון החברים של ורדן". עם ההצטרפות למועדון הלקוחות, מוענקת לגולש/ת הנחה בת 15 אחוזים על הרכישה הראשונה באתר. כמו כן, הצטרפות למועדון החברים מקנה 10 אחוזי הנחה בכל רכישה. בכל שאלה ניתן לפנות במייל vadendesign@gmail.com. 
5.    תשלום ואבטחת הליך הרכישה באתר
1.    חברת ורדן מפעילה את האמצעים המתקדמים ביותר לאבטחת הליך הרכישה באתר. באתר ניתן לרכוש באמצעות כל כרטיסי האשראי לרבות ויזה, ישראכרט, לאומי קארד, דיינרס וכן באמצעות חברת PAYPAL. במידה והחיוב לא התבצע על ידי חברת האשראי, לא נוכל לספק את המוצרים שהוזמנו על ידך. על מנת לבצע את ההזמנה, יש להזין את הפרטים המלאים של הלקוח לרבות כתובת הלקוח וכתובת המשלוח. במידה ולא תתקבל פנייה מצוות האתר בפרק זמן של 24 שעות ממועד רכישת המוצר, יש להניח כי הרכישה לא בוצעה ובמקרה זה יש לפנות לצוות שירות הלקוחות של האתר על מנת לברר את מקור התקלה. ניתן לפנות לכתובת vadandesign@gmail.com. 
2.    החלפת המוצר נעשית ללא תשלום . 
6.    אספקת המוצר ומדיניות החלפה והחזרה
1.    לאחר השלמת הליך הרכישה באתר, צוות האתר ידאג למשלוח המוצר לבית הלקוח, בהתאם לכתובת שהוזנה במסגרת הליך הרכישה למעט במקרים שבהם צוין אחרת על ידי הגולש. מובהר כי מחירי המוצרים אינם כוללים את דמי המשלוח אשר יצורפו לחשבון. כמו כן, במידה והלקוח יבחר לערוך את רכישת המוצרים באמצעות עסקת תשלומים, יהיה רשאי צוות האתר לחייב את הלקוח בדמי המשלוח בתשלום הראשון. 
2.    צוות האתר מאפשר לציבור הלקוחות להחליף את המוצרים. במידה והלקוח מעוניין להחליף את המוצר, יש לפנות לצוות שירות הלקוחות של האתר במייל ולתאם את פרטי השליחות עם צוות שירות הלקוחות. 
3.    צוות האתר מאפשר החזרת מוצר בפרק זמן של 14 יום  בהתאם לחוק הגנת הצרכן  - במידה והלקוח מעוניין להחזיר מוצר מסיבה כלשהי, ניתן לפנות לצוות שירות הלקוחות של האתר במטרה ולקבל החזר כספי תחת המוצר. יש לוודא שבמוצר המבוקש להחזרה לא נעשה שימוש ו/או שלא נפל בו כל פגם. 
4.    מובהר ומודגש כי פריט אשר נרכש במבצע לא ניתן להחזרה.
5.    לאחר משלוח הפריט, יזוכה הלקוח באתר בקרדיט. לחילופין, במידה והלקוח מעוניין בהחזר כספי, יש ליצור עם צוות שירות הלקוחות של האתר על מנת לתאם זאת. 
6.    צוות האתר לא יישא בכל אחריות במקרה של עיכוב אשר אינו נובע מפעילות האתר לרבות במקרים של כוח עליון ו/או מקרים אחרים אשר אינם בשליטתם של צוות האתר, לרבות תקלות הנובעות מהשבתת רשות הדואר, אמצעי תחבורה או כל גורם אחר אשר אינו בשליטתו של צוות האתר. 
7.    משלוח המוצרים ייעשה בתוך 1-10 ימי עסקים בהתאם לתנאי חברת השליחויות. זמן השיחות בדואר ישראל כפוף לזמני הדואר. במידה וחברת השליחויות אינה מספקת את השליחות לכתובת שהלקוח ציין, יישלח המוצר באמצעות דואר רשום בדואר ישראל. השליחויות מתבצעות בין השעות 08:00-20:00. 
עלות משלוח: דואר רשום לסניף הקרוב לבית הלקוח – 10 ₪ 
שליח עד הבית – 35 ₪. 
במקרה של הזמנה מעל 500 ₪, הלקוח לא יחוייב בדמי משלוח.  
8.    צוות האתר רשאי  לבטל את הזמנת המוצרים במקרים הבאים: 
6.8.1.    במידה ויתגלה כי הזמנת המוצרים נעשתה בניגוד לתקנון . 
6.8.2.    במידה ויתגלה כי הפריט אשר הוזמן לא נמצא במלאי. 
6.8.3.    במידה והפריט שהוזמן לא נאסף בתוך שבועיים כאמור בסעיף 5.4 לעיל. 
9.    הודעה על ביטול ההזמנה תימסר ללקוח בהודעה טלפונית או באמצעות משלוח דואר אלקטרוני לכתובת אשר נמסרה על ידי צוות האתר. 
10.    במקרה של ביטול ההזמנה, תישלח הודעה מתאימה. 
7.    תנאים לרישום ושימוש באתר
1.    כל אדם מעל גיל 18, לרבות חברה או גוף משפטי המאוגד בישראל, רשאי להירשם, לעשות שימוש ולהזמין מוצרים ו/או שירותים המוצעים באתר בכפוף לתנאים הבאים:
א.    המשתמש הוא כשיר משפטית, מעל גיל 18 וזכאי לבצע פעולות ללא צורך באישור אפוטרופוס. במידה ותבוצע פעולה על ידי קטין הרי שהיא לא תחייב את הנהלת האתר.
ב.    המשתמש הינו הבעלים של כתובת דואר אלקטרוני תקפה ברשת האינטרנט.
8.    הקפדה על מסירת פרטים נכונים
1.    המשתמש מצהיר בזאת שהפרטים האישיים שהוא מוסר לאתר או עושה בהם שימוש במסגרת האתר הינם פרטים נכונים, מדויקים, עדכניים ומלאים לגבי זהותו האישית. חל איסור מוחלט לעשות שימוש בפרטים אישיים של אדם אחר ו/או להתחזות לאחר.
9.    זמינות האתר
1.    האתר אינו מתחייב שהשירות הניתן באתר לא יופרע ויינתן כסדרו ללא הפרעות. המשתמש מסכים לכך שהאתר לא יהא אחראי לכל נזק, ישיר או עקיף, שייגרם לו עקב כך.
10.    שמירת המידע והשימוש בו
            האתר ימנע ממסירת פרטי הלקוחות לצדדים שלישיים. 
11.    שימושים אסורים
המשתמש מסכים שלא לעשות באתר כל שימוש שאינו חוקי וכן כל שימוש המנוגד לתנאי השימוש, ובכלל זאת שימוש שעלול להביא לפגיעה או השבתה של האתר או לפגיעה בחוויית המשתמש של משתמשים אחרים באתר. כמו כן, המשתמש מסכים שלא להשיג או לנסות להשיג מידע או חומר הכלול באתר בכל אמצעי אחר מלבד האמצעים שמספק האתר למשתמשיו, וכן שלא  לאסוף כל מידע על משתמשים אחרים ללא הסכמתם. 

12.    אתרים מקושרים
1.    באתר עשויים להופיע קישורים לאתרים אחרים ו/או להופיע מודעות פרסומת של צדדים שלישיים. אתרים ו/או מודעות אלה אינם נתונים לשליטתו של האתר והוא אינו נושא בשום אחריות לתכנים המופיעים בהם או להסתמכות על אותם תכנים.
13.    פרסומת של צדדים שלישיים
13.1  הנהלת האתר או מי מטעמה לא תישא באחריות לכל תוכן פרסומי או מידע מסחרי אחר שיפורסם באתר. הפרסום באתר אינו משום המלצה ו/או חוות דעת או הבעת דעה או עידוד, מצד הנהלת האתר לרכוש את המוצר המוצג בפרסומת ו/או לעשות שימוש בשירות או מידע המוצג בפרסומת.
14.    מדיניות החזרת מוצרים באתר
14.1 החזרת המוצרים תתבצע תוך 14 יום מיום קבלת המוצר, כאשר המוצר ארוז באריזה מקורית בצירוף חשבונית הרכישה,. מובהר כי לא יינתן החזר כספי עבור דמי המשלוח. 
14.2 ביטול העסקה יעשה רק כנגד הצגת קבלה/ הוכחה אחרת לגבי עצם קיום העסקה, מועדה, הסכום ששולם בעדה ואמצעי התשלום.
14.3 החזרת המוצר תעשה באמצעות משלוח המוצר בדואר רשום או במסירה אישית. בנוסף, במידה והלקוחה קיבלה מוצר נוסף במסגרת ההזמנה ללא תוספת תשלום במסגרת מבצע באתר/מועדון לקוחות, לא יינתן החזר כספי עבור החזרתו למנהלי האתר. 
14.4 מובהר כי ההחזר הכספי מותנה בכך שעלות המוצר הנה מעל 50 שקלים. מובהר כי הלקוחה תחוייב בדמי ביטול בגובה של 5% מעלות המוצר או 100 ₪ - לפי הנמוך מבין השניים בהתאם לאמור בסעיף 14ה(ב)(1) בחוק הגנת הצרכן. 
14.5 במידה והלקוחה תבקש להחזיר מוצר שעלותו פחות מ-50 ₪, היא תקבל שובר זיכוי בלבד ולא החזר כספי. 
14.6     במקרה של זיכוי כספי, הזיכוי ייעשה במישרין לכרטיס האשראי שבאמצעותו נערכה הרכישה. 
14.7 במידה ונמצא פגם במוצר , החברה מתחייבת להחליפו ללא תמורה או לקבל אותו חזרה עבור החזר כספי מלא ללקוח.
15.    קניין רוחני
1.    כל זכויות הקניין הרוחני בתכנים המופיעים באתר, לרבות עיצוב האתר, תמונות, קבצים גרפיים, יישומים, קוד מחשב, טקסט ו/או כל חומר אחר, שייכות להנהלת האתר או לצד שלישי שהתיר להנהלת האתר לעשות בהם שימוש.
2.    אין להעתיק באופן מלא או חלקי, להציג בפומבי, להפיץ, לבצע בפומבי, להעביר לרשות הציבור, לשנות, לעבד או ליצור יצירות נגזרות, למכור או להשכיר כל חלק מהתכנים הנ"ל, בכל אמצעי ומדיה שהיא, בלי הסכמה בכתב ומראש מצד בעלי הזכויות. חל איסור על כל שימוש בתכנים הנ"ל ובסימני מסחר המופיעים באתר ו/או לוגו האתר ללא הרשאה מהנהלת האתר.
3.    כל שימוש הפוגע בזכויות היוצרים ו/או בקניין רוחני כמפורט לעיל, ישמש עילה לסגירת חשבון   הלקוח ללא כל הודעה מוקדמת, והלקוח יישא בכל ההוצאות אשר יגרמו להנהלת האתר ו/או למשתמשי האתר בגין שימוש זה, ו/או בגין סגירת חשבון המשתמש, וזאת, מבלי לגרוע מכל סעד אחר המגיע להנהלת האתר מכוח הסכם ו/או מכוח הדין. חדירה למערכת המחשב של האתר מהווה עבירה פלילית על פי הדין החל בישראל.
4.    סימן המסחר VARDEN וכן שם המתחם הנם רכושה של החברה.
5.    אין לעשות כל שימוש מסחרי בבסיס הנתונים המופיעים באתר, ברשימת המוצרים או בכל מידע אחר המופיע באתר. 
6.    אין להפעיל תוכנות ריגול לרבות רובוטים על מנת לסרוק, לחפש ולהעתיק מידע מתוך האתר. 
16.    הגבלת אחריות האתר ו/או מי מטעמו
1.    הנהלת האתר משקיעה מאמצים רבים על מנת לספק למשתמשי האתר תוכן אמין ומדויק. עם זאת, יש לציין כי ייתכן שתיפולנה טעויות בתהליך עיבוד ופרסום תכני האתר. במקרה של טעות כאמור לעיל לא תעמוד למשתמש הזכות ליהנות מהטעות בכל צורה שהיא. האתר אינו אחראי לשום נזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות על תוכן זה וכל הסתמכות עליו הינה על אחריות המשתמש בלבד. המשתמש מוותר על כל טענה או תביעה כלפי האתר הנובעת משימוש בתוכן האתר או הסתמכות עליו.
2.    התמונות המוצגות באתר הינן לצורך המחשה בלבד ואין לראות בהן הבטחה או התחייבות מכל סוג מצד הנהלת האתר ו/או בתי העסק השונים.
3.    הנהלת האתר לא תהיה מחויבת לפצות את המשתמשת בגין כל נזק או הפסד שאירע לה כתוצאה מצריכת המוצר ו/או השירות.
4.    בכל מקרה, חבותו של האתר ו/או מי מטעמו למשתמש לא תעלה על גובה הסכום ששילם המשתמש עבור המוצר בעת הרכישה.
17.    שיפוי
1.    המשתמש באתר מתחייב לשפות את הנהלת האתר, עובדיה, המנהלים בה או מי מטעמה בגין כל נזק, אובדן-רווח או הוצאה שייגרמו להם עקב הפרת תנאי שימוש אלה על ידו, לרבות הוצאות משפטיות. אין בשיפוי כדי לגרוע מכל סעד שהנהלת האתר או מי מטעמה זכאים לו על פי דין.
2.    המשתמש יפצה וישפה את הנהלת האתר, מנהליו, שליחיו/סוכניו, מורשיו, עמיתיו, שותפיו האחרים, עובדיו ונציגיו, בגין כל טענה, תביעה ו/או  דרישה ו/או נזק ו/או הפסד, אובדן רווח, תשלום או  הוצאה, עלויות וחבויות, לרבות תשלומי ריבית ותשלום שכר טרחה סביר לעורכי דין והוצאות משפט, אשר ייגרמו להנהלת האתר ו/או למי מטעמו על  ידי המשתמש כתוצאה מכך שהמשתמש לא קיים הוראות הסכם זה ו/או הפרה הוראות דין כלשהן. 
3.    המשתמש יהיה מנוע מלהעלות כל טענה ו/או דרישה כלפי הנהלת האתר ו/או מי מטעמו, בכל הקשור לגבולות האחריות של המשתמש לנזק כאמור.
4.    הנהלת האתר תפעל ככל האפשר לעדכון המשתמשות אודות השינויים בתנאי השימוש, וזאת באמצעות פרסום הודעה באתר, שתכלול את נוסח התנאים המתוקנים, או תפנה אליהם.
5.    באחריותם הבלעדית של משתמשי האתר לבדוק מעת לעת האם חלו בו שינויים, והאם שינויים  אלה רלוונטיים לגביו.
6.    למשתמש לא תהיה כל טענה, תביעה ו/או דרישה כלפי הנהלת האתר ו/או מי מטעמו, בגין ביצוע שינויים כאמור ו/או תקלות  שיתרחשו (אם יתרחשו) אגב ביצועם.
18.    אבטחת המידע
האתר מכבד את פרטיות המשתמשים ומפעיל מערכות אבטחה מתקדמות לשם אבטחת המידע שנמסר על-ידיהם. למרות מאמצי אבטחת המידע אין ודאות מוחלטת כי המידע לא ייחשף במקרה של פריצה למערכות האתר או שרתי האתר. המשתמש מסכים כי האתר לא יישא בשום אחריות לחשיפת המידע בכל מקרה של פריצה למערכות האתר או שרתיו. המשתמש מוותרת על כל דרישה, תביעה או טענה נגד האתר בשל כך.
19.    ישוב חילוקי דעות, דין ומקום השיפוט
       הדינים אשר יחולו על הסכם זה הנם דיני מדינת ישראל. סמכות השיפוט הבלעדית, בכל סכסוך                    העולה מהסכם זה או מהשימוש באתר, נתונה לבתי המשפט המוסמכים במחוז תל אביב. 
20.    יצירת קשר
     אנו מזמינים את המשתמשת לפנות אלינו לכל בירור אודות האתר או תנאי השימוש בו, תוך ציון     הפרטים המלאים, ומבטיחים לטפל בפניות אלה בהקדם. ניתן ליצור עמנו קשר באחת מהדרכים הבאות:    
שליחת פנייה מסודרת דרך האתר   
 שליחת דואר אלקטרוני: vardendesign@gmail.com 
הנחיות שימוש באתר
הרשמה:
כדי לרכוש פריטים מהאתר עליך לעשות את השלבים הבאים:
א.     עליך להקיש על "הצטרפות" 
ב.    הזיני כתובת מייל בחרי סיסמא. 
ג.    כחברת מועדון יש לך אפשרות לעדכן פרטים, ולעקוב אחר פעילויותיך באתר ב"חשבון שלי".
ד.    במקרה ששכחת סיסמא, בעמוד "החשבון שלי" תוכלי לשחזר או להרכיב סיסמא חדשה לפי ההנחיות.
 ברוכה הבאה ל"מועדון החברים של ורדן". עם הצטרפותך תוענק לך הנחה של 15 אחוזים על הקנייה הראשונה ובאופן אוטומטי על כל קנייה באתר הנך מקבלת הנחה קבועה של 10 אחוז של מועדון החברים.
לכל שאלה בנושא אשמח אם תפני אלי למייל: vardendesign@gmail.com.
תשלום ואבטחה
על תהליך הסליקה המאובטח באתר אחראית חברת פלאקארד חברת סליקה ואבטחה מהמובילות בארץ. תוכלי לשלם באמצעות ויזה ישרכרט לאומיקארד דיינרס או באמצעות השירות PAYPAL לצורך שמירה על הבטחת המידע האישי של הלקוחות. בלי לוותר על מימד רכישה נוחה ומהירה. חברת VARDEN עושה שימוש בתהליך הצפנה מאובטח של פרטי כרטיסי האשראי. לחברה אין אפשרות לעשות שימוש בנתוני הכרטיס. הלקוחה יכולה להסיר מידע זה מחשבונה בכל עת.
אם חברת כרטיסי האשראי לא אישרה את חיובך, לא נוכל לספק לך את המוצרים שהזמנת. במקרה זה ניצור איתך קשר, ונימנע מחיוב כרטיס האשראי שלך. כדי שנוכל לספק לך את המוצרים, הזמנתך צריכה להתקבל ולהיקלט אצלנו באופן תקין ומסודר, כשהיא מכילה את כל הפרטים הנדרשים ליצירת קשר ולמשלוח. אם לא תקבלי פנייה מאתנו במייל או בטלפון תוך 24 שעות ממועד ביצוע ההזמנה, לא כולל שבתות וחגים, יש להניח כי חלה תקלה. במקרה זה מומלץ שתפני באמצעות מייל לשירות הלקוחות. vardendesign@gmail.com אנו נברר את מקור התקלה ונסייע בביצוע ההזמנה.
משלוחים
1.    משלוח המוצרים ייעשה בתוך 1-10 ימי עסקים בהתאם לתנאי חברת השליחויות. זמן השליחות בדואר ישראל כפוף לזמני הדואר. במידה וחברת השליחויות אינה מספקת את השליחות לכתובת שהלקוח ציין, יישלח המוצר באמצעות דואר רשום בדואר ישראל. השליחויות מתבצעות בין השעות 08:00-20:00. 

עלות משלוח:
דואר רשום לסניף הקרוב לבית הלקוח – 10 ₪ 
שליח עד הבית – 35 ₪. 
       במקרה של הזמנה מעל 500 ₪, הלקוח לא יחויב בדמי משלוח.  
 
x

#{title}

#{text}

#{price}